MEB Onaylı Piyano Sertifikası

Piyano öğretmenliği ve konservatuar piyano bölümü mezunu uzman öğretmenler tarafından piyano dersleri verilir. Piyano dersleri bire bir yapılmakta, yıl sonu resitallerinde de çalışmalarını sergilemektedirler. Method çalışmaları yanı sıra piyano öğretmenleri, ünlü bestecilerin eserlerinden bölümleri basitleştirerek öğrencilere öğretir. Bilinen melodileri çalabilmek öğrencilerin klasik müziğe olan ilgisini arttırır.

 

ABRSM Eğitim Programı

Arzu eden öğrencilerimize, aşamalı müzik sınavları sistemi sunan uluslararası bir sınayıcı kurul olan İngiliz Kraliyet Müzik Okulları Birleşik Kurulu (Associated Board of The Royal Academy of Music) sınavlarına hazırlayıcı müfredat programlarını öğrenme imkanı verilir.

 

London College of Music Eğitim Programı

Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasında dereceye giren The Thames Valley University London College of Music’in verdiği eğitimler Avrupa ve dünya eğitim platformlarında kalite kriterleri açısından kendini kanıtlamıştır. Kurumumuzda London College of Music sınavlarına hazırlayıcı müfredat programlarını öğrenme imkanı verilir.

GALERİ